X
تبلیغات
فیلتر شکن


از عملکرد سایت راضی هستید؟

  
  


                                                                                          آدرس فعلی سایت فیلتر شده، لطفا از Www.Purity3.fardblog.com استفاده نمایید.. با تشکر

:: موضوعات مرتبط : ساکس رایگان ، Proxifier ، فیلتر شکن ،
ن : Purity
ت : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

استفاده آزاد از شبکه‌های اجتماعی Facebook و Twitter توسط HootSuite

-هوت‌سویت برنامه‌ای است که به‌عنوان نرم‌افزار نمونه برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی برگزیده شده است. این برنامه از طریق رابط کاربری مخصوص به فیس‌بوک و توییتر متصل می‌شود و امکان عبور از سد فیلترینگ را به کاربر ایرانی می‌دهد.

-هوت‌سویت (HootSuite) نرم‌افزاری پیشرفته برای مدیریت اکانت‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی و خرده‌رسانه‌ها است. این نرم‌افزار در هفته جاری توسط وب‌سایت Mashable که از معتبرترین رسانه‌های آنلاین در حوزه فن‌آوری اطلاعات است، به‌عنوان بهترین نرم‌افزار مدیریتشبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ برگزیده شد.

-هوت‌سویت قابلیت‌های کم‌‌نظیری دارد، اما برخی از قابلیت‌های آن برای کاربران کشورهایی مانند ایران که چتر گسترده فیلترینگ، همه شبکه‌های جهان‌گیر اجتماعی و خرده‌رسانه‌های مشهور جهان را در بر گرفته، واقعا بی‌نظیر است.

برای مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید...:: موضوعات مرتبط : فیلتر شکن ، Hootsuite ،
:: برچسب ها : سرویس فیلتر**شکن فیلتر**شکن Hootsuite آموزش Hootsuite Hootsuite چیست؟ دانلود Hootsuite فیلتر**شکن رایگان فیلتر**شکن پرسرعت فیلتر**شکن قوی فیلتر**شکن 2012 فیلتر**شکن 2011 فیلتر**شکن مجانی فیلتر**شکن سایت فیلتر**شکن سریع فیلتر**شکن معروف فیلتر**شکن هوت سوئیت هوت سوئیت آموزش هوت سوئیت دانلود فیلتر**شکن ویندوز فیلتر**شکن تبلت فیلتر**شکن آندروید فیلتر**شکن برای تبلت فیلتر**شکن برای آندروید سرویس هوت سسوئیت سرویس Hootsuite استفاده از فیس بوک استفاده آزاد از فیسبوک فیس بوک فیلتر شکن فیسبوک فیلتر شکن توییتر توییتر اصتفاده آزاد از توییتر استفاده از فیسبوک بدون فیلتر**شکن Purity
ن : Purity
ت : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
ن : Purity
ت : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱